Hakkımızda

Maylo olarak 2008 yılından beri yenilikçi, pratik ve kolay kullanım sağlayan ürünlerimizle tüketicileri hem iyi kalitede hem de uygun fiyatlı temizlik kağıdı ürünleriyle buluşturuyoruz. Her ayrıntıyı özenle düşünüyor, ürünlerimizin kalitesini ve kullanım kolaylığını ön planda tutuyoruz.

Türkiye’de ilk kez DEV ürün konseptini ve Puf mendil ürünlerini tüketiciyle buluşturan marka olduk ve bu alanda öncü olmanın gururunu yaşıyoruz. Geniş ürün portföyümüzle, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir marka olarak, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile olan iş birliğimiz kapsamında 2010 yılı itibarıyla ürünlerimizin satışından elde edilen gelirin bir kısmını TEGV’e bağışlıyoruz. Bugüne kadar 15 bine yakın çocuğunun eğitimine destek olduk. 2023 yılında ise TEGV ile olan iş birliğimizi bir adım öteye taşıdık ve Maylo Düşleyecek Büyüyecek projesini hayata geçirdik. Bu projeyle gelecekte fark yaratan nesillerin yetişmesi için çocuklarımızın sosyal ve duygusal gelişimlerine sanatla katkı sağlamayı hedefliyoruz. Kağıt kategorisinde eğitimi sahiplenen ilk marka olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Maylo olarak, sadece kaliteli ürünler sunmakla kalmayıp, topluma ve geleceğe değer katmayı da önemsiyoruz.

ÜRÜNLERİMİZ

süper maylo tuvalet kağıdı

TUVALET KAĞIDI

süper maylo kağıt havlu

KAĞIT HAVLU

maylo peçete

PEÇETE

maylo cep mendil

MENDİL