Hakkımızda

Türkiye’nin en samimi markası Maylo, standartlarının ötesini arayan tüketicileri duydu ve kalite ve hesaplılığı bir arada sunmayı hedef alarak tüketicileriyle buluştu. Çok da iyi yaptı laf aramızda.

2008 yılında Maylo, Türkiye’de yapılmamışı yaparak, 1 rulosu 2 ruloya eşit olan ürünleri ile yepyeni bir kategori oluşturdu. 2010 yılında Maylo ürün portföyünü geliştirerek standart ürünlerini de çıkardı ve Maylo Ürün Ailesi genişledi. Tuvalet Kağıdı, Kağıt Havlu ve Peçete gibi standart ürünlerin yanı sıra, Extra Uzun Tuvalet Kağıdı gibi yenilikçi ve DEV Havlu gibi sektöründe ilk olan ürünleri sundu.

Tabi ki yapılmamışı yapmayı bir alışkanlık haline getiren Maylo uzun süre sessiz kalamadı ve 2013 yılında Maylo “2 katlı fiyatına 3 katlı” tuvalet kağıdı ve kağıt havlularını, tüketicilerin beğenisine sundu. Daha dolgun, daha yumuşak tuvalet kağıtları ve daha emici kağıt havlularıyla Maylo rakipleriyle arasındaki kalite çıtasını taaa yukarılara çıkardı.

Unutmadan, 2016 yılında Huysuz Virjin ile çektiği esprili reklamlarının yanı sıra “Tebessümün yeri ve zamanı yoktur” diyen Maylo, konuşan ambalajlar ile de sizlere tatlı tatlı espriler yapmayı ihmal etmedi.

ÜRÜNLERİMİZ

süper maylo tuvalet kağıdı

TUVALET KAĞIDI

süper maylo kağıt havlu

KAĞIT HAVLU

maylo peçete

PEÇETE

maylo cep mendil

MENDİL